Yasal Uyarı

Bu internet sitesi ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgiler, siteyi ziyaret edenleri genel bir çerçevede bilgilendirme amacını taşımaktadır. Ersil Ltd. Şti. bu sitede yer verilen ve resmi makamlarca yayını zorunlu tutulan bilgiler dışındaki hiçbir bilginin doğruluğunu veya güncelliğini taahhüt etmiş veya garanti altına almış değildir.

Firmamız ürün özelliklerini gerekli gördüğü durumlarda değiştirme hakkını saklı tutar. Değişikliklerin izlenmesi kullanıcıların yetki ve sorumluluğundadır. Ersil Ltd. Şti.'ye ait www.ersilgroup.com internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgiler, site ziyaretçilerini herhangi bir fiil, hareket veya teşebbüse teşvik veya davet olarak yorumlanamaz.

Ersil Ltd. Şti. internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde doğrudan veya alıntı amacıyla link verme suretiyle yayınlanan söyleşi, makale, değerlendirme, ilan, reklam ve benzeri içerikteki yayınlar, Ersil Ltd. Şti. açısından herhangi bir bağlayıcılık taşımamakta olup, bu yayınlarda veya yayın kaynağında belirtilen fikir, isnat, ifade, yorum ve açıklamalar sadece bunları beyan eden kişi ve kurumları bağlayıcı nitelik taşımaktadır. www.ersilgroup.com'un her türlü telif hakları Ersil Ltd. Şti.'ye aittir.

Ersil Ltd. Şti.'ye ait tüm kurumsal logo, metin ve görseller, fotoğraflar izin alınmadan basılı ya da online (CD, İnternet) ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz. İzin alındıktan sonra yayınlanması durumunda metinlerin kaynağı olarak www.ersilgroup.com'un belirtilmesi ve link verilmesi zorunludur. Ersil Ltd. Şti. internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgilerle ilgili ihtiyaç duyulabilecek ayrıntılar, Ersil Ltd. Şti. ‘nin ilgili birimlerinden sağlanabilir.

Test

Form Gönderimi

Tamam